Susikurkite buhalterinės paslaugos verslą

Buhalterinės paslaugos – puikus pasirinkimas norintiems turėti savo verslą

Kiek daug žmonių svajoja turėti nuosavą verslą. Tačiau, vargu, ar vien tik svajojant tokie norai taps realybe – juk būtina įdėti ir pastangų. Na, o atėjus šiam etapui nemaža dalis nusprendžia, kad visko reikia: ir žmogiškų išteklių, ir patalpų, ir lėšų. Viską susumavus neretai gaunama tokia suma, kuri išgąsdina ne vieną ir priverčia neribotam laikui atsisakyti šių planų. Tačiau, ar tikrai verta taip elgtis?

buhalterines paslaugos

Mes teigiame, kad yra sričių, kurios idealiai tinka tiems, kurie nori pradėti savo verslą. Viena iš tokių yra buhalterinės paslaugos. Netikite, kad tai puiki naujo verslo pradžia? Mes pateikiame savo argumentus.

Galite dirbti individualiai

Savaime suprantama, kad norint pradėti vykdyti kokią nors veiklą, kone 90 procentų visų atvejų, yra reikalingos tam tikros lėšos, o suma neretai  ypač didelė. Kita vertus, svarbu akcentuoti, kad pridėjus dirbti individualiai, jų reikia gerokai mažiau. Štai pavyzdžiui, jei pradėsite buhalterines paslaugas teikti pagal verslo liudijimą, pradinės lėšos bus tikrai nedidelės. Dirbkite, uždirbkite, o kai pastebėsite, kad sekasi iš tiesų puikiai, galėsite pradėti galvoti ir apie buhalterinių paslaugų įmonę.

Paslaugas galite teikti ne tik ten, kur gyvenate

Dar vienas, ne ką mažiau svarbus argumentas, kodėl buhalterinės paslaugos gali tapti puikia verslo pradžia yra tas, kad būtent šias paslaugas galite teikti plačiu mastu. Reikia akcentuoti, jog yra tokių paslaugų, kurias galima teikti būnant konkrečioje vietoje, tačiau yra ir tokių, kurias galima teikti nepriklausomai nuo to, ar tuo metu esate. Viskas priklauso nuo to, ar paslauga gali būti teikiama nuotoliniu būdu, ar ne. Būtent buhalterinės paslaugos ir yra tos paslaugos, kurias galite teikti nuotoliniu būdu. Taigi, jei jūs gyvenate Vilniuje, ši vietovė jūsų neriboja – buhalterines paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje gali taip jūsų realybe. Na, ir savaime suprantama, galimybe uždirbti kur kas daugiau,  nei uždirbtumėte apsiriboję tik vienu miestu.

Reikalinga vos kelių žmonių komanda

Yra verslų, kuriuos norint įgyvendinti, yra reikalingi gausūs žmogiškieji ištekliai. Tačiau to nebūtų galima pasakyti apie įmonę, kuri teikia buhalterines paslaugas – tokio pobūdžio paslaugas teikiančioje įmonėje kuo puikiausiai dirbti bei susitvarkyti su užduotimis pajėgūs ir 3 – 4 asmenų komanda. Kaip matyti, verslo partnerių neteks ilgai ieškoti, maža to, prie jo prisijungti galima pakviesti ir šeimos narius ar draugus.

Padeda išsisukti.

Ieškantiems kitokios informacijos – rakshtys

Informacija, Pasisakymai, Skelbimai , , , , , ,

6 responses to Susikurkite buhalterinės paslaugos verslą


 1. Kuri sintetinius įrašus su nuorodom į SEO blogų tinklą ir stebies paskui, kad vieną dieną esi užblokuojamas.

  • Noriu atsakymo, ar aš pažeidžiu taisykles labiau nei tie, kurie pažeidinėjo iki mano registracijos? Tik po jų sintetika nematau admin komentarų ta pačia tema :)

   Neketinu nieko pažeidinėti, noriu statyti, ne griauti, tik dėmesys man, bent jau man taip pasirodė, yra didžiausias nei kitiems, smalsu :)

   • Kiek pamatydavom vien SEO nuorodų tikslais sukurtų blogų – tiek užblokuodavom. Ir taip buvo nuo pat sistemos įkūrimo.
    Gal kažkas praslydo nepamatytas. Pastoviai nestebim, kas čia vyksta.

    Kadangi tavo tikslas akivaizdžiai tik SEO, tai siūlau išsieksportuoti turimus tekstus ir perkelti kažkur kitur, kur tokius dalykus toleruoja.

    • Jei įmanoma, paliekam taip kaip yra, daugiau nebekelsiu, nekursiu, nebe statysiu… Jums žalos nedarau, nesuprantu kas blogai :)

    • Darai SEO šiukšlyną. Nusipirk hostingą ir šiukšlink į valias. Ši blogoferma ne tam skirta.
     Jei nori, kad puslapis nebūtų vėl užblokuotas, tada jame turi nelikt nė kvapo, kas susiję su SEO nuorodomis.

     Kaip sakiau, geriausia – išsieksportuok ką turi parašęs ir persikelk kur nors kitur, nes antrą kartą atblokuojama nebebus.

 2. Ok, panaikinsiu nuorodas :)
  Draugų, kaip matau, nedaugėja…