Žvaigždutės, žvaigždutės, žvaigždutės…

 

Europa Royale Druskininkai

Prisipažinkite, kad retkarčiais pagalvojate ir apie poilsį Druskininkuose ir tuo pačiu pasidomite informacija ir apie viešbučius!?  O galbūt dar nežinote, kokį kurortą pasirinksite savo atostogoms ar bent kelių laisvų dienų praleidimui? Faktas, kad ten, kur viešbučiai (nesvarbu, kur jie randasi, Druskininkuose, Palangoje, Vilniuje ar kur kitur), nuo jų neatsiejamas ir dar vienas dalykas, tai – žvaigždutės, kuriomis yra ženklinami viešbučiai bei jų teikiamos paslaugos. Įdomu tai, kad nemaža dalis save keliautojais vadinančių žmonių žino tik tiek, kad žvaigždučių gali būti nuo 1 iki 5, galbūt, dar galėtų pridurti, kad kuo daugiau jų, tuo geriau. Tačiau, kad ir kaip būtų gaila, nemažai žmonių informacijos tiek ir teturi apie viešbučių klasifikavimą – žvaigždes. Ir tiesą sakant, tokia informacija yra labai svarbi, nes ją turint, galima teisingai nuspręsti, koks viešbutis yra reikalingas ir galintis patenkinti savo klientų lūkesčius. Taigi, pabandysime trumpai jas aptarti:

1 žvaigždutės viešbutis – bene pats paprasčiausias pasirinkimas, kuomet teikiamos tik pačios svarbiausios bei būtiniausios keliautojams paslaugos. Taigi, jei norite medaus masažo ar pasakiško deserto į kambarį, teks pasiieškoti kitą viešbutį, kuris turi žvaigždučių daugiau. Kita vertus, 1 žvaigždutės viešbučiai yra geras pasirinkimas tiems, kurie planuoja tik nakvynę derinant su nedidele kaina.

Viešbutis Dainava Druskininkuose

Ieškantiems geresnės klasės dera pasidomėti viešbučiais, kurie turi 2 žvaigždutes?  Nors  šie viešbučiai nelabai kuo skiriasi nuo aukščiau aprašytų, tenka pastebėti, kad yra vienas skirtumas, dėl kurio keliautojai atostogų metu jausis kur kas geriau. Atmintina, kad 2 žvaigždučių viešbučio patalpos yra apstatytos geresniais baldais, maža to ir aplinka bus kur kas patrauklesnė.

Viešbutis Lietuva plius Druskininkai

3 žvaigždučių viešbučiai paprastai ne tik užima didesnį plotą, bet gali pasiūlyti dar daugiau įvairių baldų patogumui užtikrinti bei įvairios įrangos keliautojams. Kelionių ekspertai neretai teigia, kad būtent 3 žvaigždučių viešbučiai jau gali būti įvardinamais tais, kurie gali pasiūlyti viską,  ko reikia, iš tiesų, geroms bei patogioms atostogoms. Savaime suprantama, nakvynė tokiame viešbutyje kainuos maždaug 30 procentų daugiau, tačiau belieka tik pridurti, kad už tokią kainą keliautojas taip pat gauna daugiau komforto bei patogumų.

 

Viešbutis DruskininkaiGalvojate apie prabangesnes atostogas ar poilsį? Prašom, tuomet belieka susirasti prabangesnį ir išsirinkti 4 žvaigždučių viešbutį. Patekus į jį, jau galite tikėtis ne tik kur kas geriau patrauklesnės aplinkos, bet ir tokių baldų, kaip rašomasis stalas ar vonios kambario, turinčio visus reikalingus prietaisus, ir plataus asortimento papildomų paslaugų (teniso, boulingo, baseino, masažų, grožio bei įvairių procedūrų erdvių).

5 žvaigždučių viešbutis pasiūlys viską, ko reikia idealioms atostogoms nesivarginant dėl prabangios aplinkos bei aukščiausios klasės aptarnavimo ir  įmantrių patiekalų pasiūlos net ir didžiausiems gurmanams.

Belieka pasirinkti tik klasę ir išsirinkti tinkamiausią viešbutį iš viešbučių ir smagus savaitgalis Druskininkuose garantuotas.

Taip pat skaitykite:

Ieškantiems kitokios informacijos – rakshtys

Informacija, Pasisakymai, Skelbimai , , , , , ,

Comments are closed.